Forum Miński Auto Club Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
GROMEK FORD SIERRA 2.9 V6 EFI TURBO HX 35

Odpowiedz do tematu    Forum Miński Auto Club Strona Główna » Prezentacje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
GROMEK FORD SIERRA 2.9 V6 EFI TURBO HX 35
Autor Wiadomość
gromek
Forumowicz

Post GROMEK FORD SIERRA 2.9 V6 EFI TURBO HX 35 Odpowiedz z cytatem

dalsze będzie jak zdobęde torche czasu

Ostatnio zmieniony przez gromek dnia Sro Wrz 12, 2012 01:58, w całości zmieniany 3 razy
Pon Sie 13, 2012 01:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sie 13, 2012 01:15
MROK

Post Odpowiedz z cytatem
No i co z autem? Strasznie ciężko się odnaleźć w Twojej prezentacji, mowa w niej jest o 2 autach i próbie złożenia 3-kołowca? Chciał bym na jakiejś normalnej fotce zobaczyć Twoje autko, jeździłeś nim kiedyś po mmz bo nigdy nie widziałem ściery z IC
Nie Sie 19, 2012 12:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gromek
Forumowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Przykro mi nie mam daru pisania:) Nie mam czasu pisać, wole siedzieć w garażu i działać! Przepraszam ze nie zrozumiałeś mojego belgotu byłem pod wpływem:) poprawiłem co trzeba co do mojej sciery po minsku można było ja zobaczyć jak łatała w oryginale, w tej chwili trwaj prace wykończeniowe !Niestety moja praca nie pozwala mi na szybkie skończenie auta (wszystko robie sam)
Pon Sie 20, 2012 01:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasgt
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
rozumiem ,że ze sierry powstanie jakiś potwór...?HX35 TO LOCHA JAKICH MAŁO Surprised

Wto Sty 08, 2013 07:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bielas
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
lucas jego post był z sierpnia 2012 wiec Sierry pewnie juz nie ma...

Wto Sty 08, 2013 15:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukasgt
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
aaaaaaaaaaaaaale ze mnie agent...takiej rzeczy nie zobaczyłem

Wto Sty 08, 2013 20:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur1020
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
swoja droga to ciekawe Wink jestem ciekaw co z tego wyjdzie bo jak lukas wspomnial hx35 to 500km+ ????

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sob Sty 12, 2013 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gromek
Forumowicz

Post Odpowiedz z cytatem
bielas napisał:
lucas jego post był z sierpnia 2012 wiec Sierry pewnie juz nie ma...

sierra jest i ma sie coraz lepiej ..
przy jeździe próbnej można bylo ruszać z 3 bez palenia sprzęgła. Narazie zostaje przy doładowaniu 1 bar licze na jakieś 350KM, schamujemy zobaczymy. Jak juz wczesniej pisalełem mam mało czasu na prace przy projekcie tym bardziej ze wyskoczyły mi dwa projekty w międzyczasie. Silnik nie był składany od tak sobie pod płotem wszystkie graty dorabiane na krasnobrockiej,(silnik tworzony na bazie skogenracing
to kilka filmikow ile oni wyciagneli
http://www.youtube.com/watch?v=b6bq9aOk2qQ
oraz vebotrim
http://www.youtube.com/user/MacceSHWY/videos?query=sierra+v6
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.118731614910898.19691.100003221819043&type=3
Pią Lut 01, 2013 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur1020
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
jakie egt masz przy 1 barze?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sob Lut 02, 2013 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gromek
Forumowicz

Post Odpowiedz z cytatem
jeszcze nic nie mierzyłem, silnik nie jest wystrojony, dopiero po złożeniu wszystkiego tak jak powinno być będę ogarniał spalanie
Sob Lut 02, 2013 16:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur1020
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
stary piszesz ze robisz wszystko z glowa a wskaznika egt nie masz? wydaje mi sie ze akurat to jest pierwszorzedna sprawa, i moim zdaniem takie zabawy w ciemno nie sa zbyt madre hehehehe

Pon Lut 04, 2013 01:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gromek
Forumowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Artur1020 napisał:
stary piszesz ze robisz wszystko z glowa a wskaznika egt nie masz? wydaje mi sie ze akurat to jest pierwszorzedna sprawa, i moim zdaniem takie zabawy w ciemno nie sa zbyt madre hehehehe

to niech Ci sie wydaje kolego wiem co robie a jak wczesniej pisalem silnik nie jest wystrojony odpalany byl tylko raz z ciekawosci z podstawowa mapa na det3... na pałe bez ogarniecia spalania wskaznik moge wsadzic sobie w d...
Pon Lut 04, 2013 05:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur1020
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
rob co.chcesz z tym wskaznikiem. mimo ze masz nie wystrojone auto to i tak uchronic moze. i w sumie czegos tu nierozumiem, wczesniej pisales ze przy jezdzie probnej nie.zrywa dopiero na 3 wiec 1 i 2 bieg musial byc lekko cisniety hehehehe.

Wto Lut 05, 2013 01:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasgt
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
a mnie ciekawi bardzo to co wydumałeś-sierka z takimi modyfikacjami może być świetnym wyjadaczem--jeżeli zrobisz wszystko z głowa i po kolei to mam nadzieje na przejażdżkę Laughing

Wto Lut 05, 2013 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gromek
Forumowicz

Post Odpowiedz z cytatem

fordzik został odstawiony na rok z braku czasu, ostatnio dostał nowy lakier lz5f z audi i i doklad progow i zderzaka tył RS2, lotkę tylnej klapy i zderzak przedni cosworth, nowe szyby+chromowane ramki,el szyberdach
Sro Sty 07, 2015 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sty 07, 2015 10:27
Odpowiedz do tematu    Forum Miński Auto Club Strona Główna » Prezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: